Views TimelineJS integration (8.x-3.2) - en to km translation catalogue (56 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Media
km: មេឌៀ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hebrew
km: ហេប្រូ

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី

en: Hindi
km: ហិណ្ឌូ

en: Catalan
km: កាតាឡាន

en: Afrikaans
km: អាហ្វ្រីកាអាន

en: Belarusian
km: បេឡារុស្ស

en: Esperanto
km: អេស្ពេរ៉ាន់តូ

en: Estonian
km: អេស្តូនី

en: Basque
km: ​​បាស្កេ

en: Frisian
km: ហ្វ្រីស៊ាន

en: Irish
km: អៀរឡង់

en: Galician
km: ហ្គាលីស្យាន

en: Armenian
km: អារមេនី

en: Icelandic
km: អ៊ីស្លង់

en: Georgian
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Luxembourgish
km: លុចហ្សំបួរ

en: Latvian
km: ឡាតវីយ៉ា

en: Malay
km: ម៉ាឡេស៊ី

en: Nepali
km: នេប៉ាល់

en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី

en: Tamil
km: តាមីល

en: Telugu
km: តេលូហ្គូ

en: Thai
km: ថៃ

en: Tagalog
km: តាកាឡូក

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

en: Urdu
km: អ៊ូ​រ្ឌូ
