Views Tools (2.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Delete display
da: Slet visning
