Views Tools (2.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista
