Views Tools (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده
