Views Tools (2.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt
