Views Tools (2.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा
