Views Tools (2.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle
