Views Tools (2.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ
