Views Tools (2.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض
