Views Tools (2.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista
