Views Tools (2.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş
