Views Tools (2.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець
