Views Tools (2.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай
