Views Tools (2.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra
