Views Tools (2.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld
