Views Tools (2.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Delete display
el: Διαγραφή απεικόνισης
