Views Tools (2.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu
