Views Tools (2.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Views
es: Vistas

en: View
es: Ver

en: This action cannot be undone!
es: Esta acción no se puede deshacer!
