Views Tools (2.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva
