Views Tools (2.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä
