Views Tools (2.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: This action cannot be undone!
fr: Cette action est irréversible.

en: Delete display
fr: Supprimer l'affichage
