Views Tools (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver
