Views Tools (2.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ
