Views Tools (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה
