Views Tools (2.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Delete display
hu: Megjelenítés törlése
