Views Tools (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza
