Views Tools (2.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល
