Views Tools (2.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان
