Views Tools (2.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti
