Views Tools (2.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах
