Views Tools (2.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း
