Views Tools (2.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på
