Views Tools (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează
