Views Tools (2.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť
