Views Tools (2.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq
