Views Tools (2.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa
