Views Tools (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்
