Views Tools (2.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд
