Views Tools (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem
