Views Tools (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða
