Views Tools (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit
