Views Tools (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled
