Views Tools (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں
