Views tree (3.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: Off
ta: இல்லை

en: List type
ta: பட்டியல் வகை

en: About
ta: பற்றி
