Views tree (3.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Expanded
fr: Déplié

en: Off
fr: Désactivé

en: Collapsed
fr: Replié

en: Search fields
fr: Champs de recherche

en: <None>
fr: -Aucun-

en: About
fr: À propos

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
fr: Choisir le(s) champ(s) sur le(s)quel(s) effectuer la recherche lors de l'utilisation du widget d'autocomplétion.
