Views tree (3.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Expanded
ja: 展開

en: Off
ja: オフ

en: Collapsed
ja: 圧縮

en: Search fields
ja: 検索フィールド

en: <None>
ja: <なし>

en: About
ja: アバウト

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
ja: 自動補完ウィジェットを使用する場合に検索するフィールドを選択してください。
