Views tree (3.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Off
sv: Av

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Search fields
sv: Sökfält

en: <None>
sv: <Ingen>

en: About
sv: Om

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
sv: Välj fältet/fälten som skall sökas igenom vid användning av den automatiskt kompletterande gränssnittskomponenten.
