Views tree (3.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: Off
tr: Kapalı

en: Collapsed
tr: Kapalı

en: Search fields
tr: Alanlarda Ara

en: About
tr: Hakkında

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
tr: Otomatik tamamlama pencere bileşeni kullanılırken aranacak alanları seçin.
