Views tree (3.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Off
az: Söndürülüb

en: Search fields
az: Axtarış sahələri

en: About
az: Haqqında

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
az: Avtomatik tamamlama vidcetindən istifadə edərkən axtarılacaq sahə(ləri) seçin.
