Views tree (3.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Views
th: ดู

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Off
th: ปิด

en: <None>
th: <ไม่มี>

en: About
th: เกี่ยวกับ
